sýrem páchnoucí dny Slečny D.

vzdejme pravej hold březnu

1. března 2008 v 23:56 | Slečna Second
jsem tu na skok, ségra jela do Prahy a máma šla kalit...mám tu kámošku, dáme vodárnu, vytáhnu z ledničky pivo...a bude to fajn. Je to fajn už teď.
Koukáme na trapácký videa a nehorázně se smějeme.....hodila jsem po ní knedlík...a ona mě bila papučí............to jsme my. Tohle, ač se to zdá být trapné, nás zcela vystihuje.
jdu se bavit.
*bay*

F U C K T H E T R O U B L E S

26. února 2008 v 18:42 | Slečna Second
A-L-O-H-A.......
Před pár týdny jsem si ještě říkala: ty vole, to vypadá jako pravé jaro...
A dneska jsem si říkala: ty vole, to vypadá jako pravé léto....
Normálně nenuceně jsem vyvenčila svého fenečka, kterej začíná tloustnout rychlostí....mýho břícha....a kdyby nebyla vykastrovaná, začala bych si myslet, že je těhotná....
Měla jsem chuť skákat a lítat, jak jsem byla jenom v tričku....úžasný.....a je mi průměrně fajn i na to, že mám nějaký problémy se školou (nestíhám) a s kamarádkama......v neposlední řadě mám trable s ním, jelikož booooože.....jsem jím posedlá.....ale...NEŘEŠIT.
nyní se jdu pokusit narvat si do hlavy anglickej jazyk a taky literaturu, který teda vůbec nerozumím, pže je to jeden blábol za druhým....
pozn.:NEUVĚŘITELNĚ mě sere,že mi pořád nepřichází nový dvě trička, co tu měla bejt už minulej týden...SHIT

So lover, so yours.

24. února 2008 v 16:17 | Slečna Second
Fakt děsně divnej víkend tohle byl. Nálady se mi měnily rychlostí kulovýho blesku...ale už je mi zase líp a trvá to asi tři hodiny, takže to tak snad aspoň na pár dn. zase zůstane.

Beans, beans beans...

23. února 2008 v 20:56 | Slečna Second
...Jessie had some beans,
he was happy, happy, happy,
and he ate some beans.

16. a 17. únor

17. února 2008 v 13:22 | Slečna Second
Akce měla šest fází::
  1. docela nuda a deprese ( piju pivo)
  2. koukám, jak tam ON poletuje, jak se baví, miluju ho.. ( Jelzin, pivo, amundzen)
  3. trochu opilá jsem do NĚJ vrazila a smála se tomu ( mám tendenci brečet, tak tancuju)
  4. nevolnost zaženu trávou, jsem totálně v dobré náladě a dělám věci, díky kterým se na mě nalepí několik kluků ( hodně trávy, krabicové víno)
  5. mluvím s NÍM a nechci aby řekl tu větu POČKEJ TU CHVÍLI, protože tu já taky říkám, když se chci někoho zbavit ( ON A ON )
  6. rychlost kulovýho blesku...nestačím cokoliv zaregistrovat.ještě s NÍM párkrát promluvím a najednou už jde domů, protože dneska jel pryč se školou, odprovázím ho a přitom si neřeknem ani ahoj.....je mi všechno jedno...a jedu domů.
pozn.: miluju ho.

pařím, paříš, paříme...paříte?

16. února 2008 v 15:06 | Slečna Second
Včera dvě dýmky za sebou...trochu...zelené ehm ehm.. (*pro méně nepokročilé: ehm ehm = tráva). Kecání...a blbosti...a ráj na zemi se dvěma nej kámoškama.
Dneska....jsem unavená, ale...dneska to bude teprv kalba. Slaví se tam hned 4krát osmnáctiny...doufám že tam nebude on....s někým...nebo s ňákou.
Jsem naprosto oddělaná....yeah. Jdu se připravit....
sbohééém

LAST WEEK

11. února 2008 v 17:02 | Slečna Second
celej týden jsem vám psala....teda skoro celej týden...na kus papíru....tak tady to je :)

Upadávám...asi.

31. ledna 2008 v 14:00 | Slečna Second
juchuu....na vysvědčení mám dvě trojky....zpropadená matika and fyzika....uch.
je mi teď nějak divně. toužím po zábavném vzdělávání se, po oblíbeném klukovi,jehož srce by patřilo jen a jen mě, po dobrých kamarádkách, které mi sakra budou říkat VŠECHNO.

today - big ouch and big fifteen

29. ledna 2008 v 17:38 | Slečna Second
je to dost divný...patnáctiletí pro mě vždycky byli strašní machři...a teď...hmm...nic.
je mi 15...a je to divný. mozek ví, že je to děsně dlouhý čas, ale duši ten život zas tak dlouhej nepřipadá...ale mozek jí dává pokyny k truchlení, protože ví, že kdyby věděla o té dlouhé době, chtěla by se vrátit tak o deset let zpátky.
když jste dvanáctileté dítě a vaše ségra slaví patnáctky, závidíte jí...pamatuju se na to...jak jsem si říkala, jak to bude fajn. ale není...je to naprosto obyčejný den a tím je to divné.
pamatuju se, jak děda věděl, nad čím zrovna uvažuju a těšil mě tím, že mi vyprávěl, co spolu podnikneme, až budu mít 15 já. Ale už jsme to nestihli. On to nestihl...nepočkal si tady ve světě, až budu mít 15.
Taky už možná přišel čas na uvědomění si (nebo přijmutí) toho, že nejsem a nikdy nebudu dokonalá....pokud se tedy v pozdější době nerozhodnu jít na plastiku nosu, pusy...

Heuréééka

13. ledna 2008 v 11:16 | Slečna Second
Dnes, osudného dne číslo 13, sekce LEDEN, oddělení 2008 zorganizovala má škola zájezd do Ostravy do Národního Divadla Moravskoslezského na balet - Romeo a Julie.

jedenáááctýý ledeen dva tísíce oosmm

11. ledna 2008 v 16:24 | Slečna Second
Dneska si připadám děsně divně - zrovna jsem své štěkně ( psovi ) dotančila domordský taneček. Myslím, že v pondělí bych už vážně mohla do školičky ( mohla, ale nemusela).
Mamička mi koupila salát z červený řepy ( prej že potřebuju vitamíny) a slaninu. Řekla jsem, že já slaninu nejím, ona se blahoskloně zasmála a řekla : vážně? to je škoda.....tak jí sním já no...
A to mi pak tvrďte, že matky nejsou semetriky.
 
 

Reklama